Комплекс послуг холодопостачання для рітейлу

Інжиніринг

Інженери-конструктори використовують найновіше програмне забезпечення, тому ми гарантуємо максимально ефективний проект холодильної системи. Ваші інвестиції працюватимуть на вас.

Монтаж

Наші монтажні бригади оснащені сучасним інструментом, транспортом та комплектуючими для встановлення торговельного холодильного обладнання точно вчасно.

Запуск та налагодження

Усі пуско-налагоджувальні роботи виконуються сертифікованими фахівцями, які регулярно стажуються на заводах виробників агрегатів і комплектуючих до них.

Сервіс

Віддалений моніторинг роботи холодильних агрегатів дозволяє виявити неполадки та відхилення від норми навіть раніше технічної служби супермаркету. Мобільна сервісна служба виїжджає на об'єкт у режимі 24/7.

Проекти

Торговельне холодильне обладнання для супермаркетів

Грамотно спроєктована схема холодозабезпечення супермаркету чи невеликого продуктового магазину – це не просто дотримання санітарно-гігієнічних норм зберігання продуктів. Правильно підібране торгове холодильне обладнання для магазинів та точний розрахунок його потужності – це ще й елемент маркетингових технологій.
Ефектна демонстрація покупцю товару та правильне його зберігання дозволяє домогтися збільшення продажів та зниження загальновиробничих витратХолодильне обладнання для зберігання фруктів та овочів дасть вам можливість продемонструвати кращий товар “обличчям” не переживаючи за його збереження.

 

Холод для ритейлу «під ключ» – від проєкту до монтажу та сервісу

Вам не доведеться витрачати дорогоцінний час на пошук постачальників обладнання, компаній, що займаються монтажем, налагодженням і сервісом. Компанія Ралко пропонує вигідний пакет послуг “все в одному” за вигідною ціною, в розумні терміни та з гарантією якості.

Інжиніринг.  У штат компанії “Ралко Технік” входить 12 досвідчених інженерів проєктного відділу, які регулярно підвищують свою кваліфікацію. Робота починається з ретельного аналізу об’єкта, його специфіки, обсягів товарообігу, побажань замовника та його фінансових можливостей.
Проєктування. Створювані нами проєкти не націлені на продаж устаткування. Ми шукаємо оптимальне для замовника рішення з мінімальними для нього капіталовкладеннями та впроваджуємо в проєктовану схему установки, що є у клієнта.
Постачання.  Ми працюємо тільки з авторитетними американськими та європейськими виробниками холодильних агрегатів, серед яких є Danfoss (Данія), Emerson (США), Thermofin (Німеччина) та інші провідні бренди. Гарантія – до 36 місяців.
Монтаж та пусконалагодження. Власні монтажні бригади оснащені сучасною матеріально-технічною базою для швидкої та безпечної установки, запуску та налагодження холодильних камер для магазинів чи супермаркетів. Великий досвід наших майстрів та регулярне підвищення кваліфікації дозволяють виключити помилки при монтажі та вивести агрегати в максимально ефективний режим роботи.
Сервіс. Сервісна служба компанії «Ралко Технік» містить сервісні офіси по Україні, що працюють в режимі 24/7. Система віддаленого моніторингу сигналізує нам про несправність в агрегаті раніше ніж її може помітити власник холодильного обладнання.

 

Реалізовані інновації холодопостачання – скорочення витрат енергії на 25%

Ми першими в Україні запровадили інноваційну систему холодопостачання на основі природного екологічно безпечного холодоагенту СО2, що дозволило скоротити енерговитрати на чверть. Вуглекислий газ як безпечний холодоагент – це реальність найближчого майбутнього. Вже сьогодні в країнах Європи заборонено відкривати нові супермаркети, якщо вони оснащені холодильними системами на застарілих холодоагентах.
Серед реалізованих нами в Україні проєктів є супермаркети VARUS, ФОРА, ЕКО-МАРКЕТ та магазини інших регіональних торгових мереж, а також велика кількість продуктових торгових точок, аптек та квіткових павільйонів. Ви можете бути впевнені, що технології, які ми впроваджуємо, є найпередовішими, а деякі з них тільки входять у вжиток.

Вы можете быть уверены, что внедряемые нами технологии самые передовые, а некоторые из них только входят в обиход.

 

Почніть роботу вашого магазину з грамотної консультації інженера

Грамотний розрахунок, монтаж та сервіс холодильного обладнання для магазинів це вигідна інвестиція, яка дозволить вашому бізнесу зростати та розвиватися.

 

Ми пропонуємо унікальне рішення для збільшення вашого продажу та зниження витрат на холодильне обладнання для торгових залів. Зателефонуйте нам вже сьогодні і ви дізнаєтесь як можна зробити ваш бізнес ефективнішим.

Написати повідомлення
Надіслати