Послуги у сфері систем охолодження

Компанія Ралко Технік є лідером галузі та пропонує якісне впровадження систем холодопостачання для промисловості та торгівлі. Ми гарантуємо системний підхід до проєктування, підбору холодильного обладнання, професійний монтаж, пусконалагодження та сервісне обслуговування. Компанія RalcoTechnic забезпечує тривалу безперебійну експлуатацію холодильної техніки та гарантує економію поточних та експлуатаційних витрат.

Підбір та розрахунок холодильного обладнання

Для якісної роботи холодильної системи необхідно врахувати багато параметрів.
Неправильний вибір комплектуючих під час проектування системи холодопостачання може спричинити такі наслідки:

Фахівці RalcoTechnic неодноразово стикалися з “екзотичними” інженерними рішеннями, які створювали фахівці широкого профілю. Наслідки такої роботи доводилося переробляти практично з нуля. Тому ми рекомендуємо довіряти компаніям та виробникам, що спеціалізуються на роботі з промисловим холодом.

Монтаж та збирання системи постачання холоду

Один із пріоритетів нашої компанії – якісний, професійний монтаж холодильної техніки. Неправильне збирання холодильної системи не тільки знижує якість її роботи, а й може призвести до непоправних поломок та потреби заміни дороговартісних деталей. Компанія Ралко Технік має багаторічний досвід у сфері монтажу холодильного обладнання, що відображено в розділі портфоліо.

Оптимізація витрат на холодильне обладнання

Холодильне обладнання – серце бізнесу будь-якого розміру – від невеликого магазинчика до мегамаркету та молу, від спеціалізованого ковбасного цеху до великого м’ясокомбінату, овочевої бази чи молокозаводу. Холодильники, морозильні камери, бонети та скрині забезпечують збереження продуктів для кінцевих споживачів. Усе це оснащення становить чималу частку витрат із бюджету підприємства. Отже, постає питання про оптимізацію витрат на холодильне обладнання. Партнери, які довірили нам свій бізнес, вже сьогодні заощаджують на електроенергії до 25% на рік. Наприклад, встановлена нашою компанією сучасна транскритична бустерна система на природному холодоагенті CO2 завдяки застосуванню передових технічних рішень і системи утилізації тепла дозволяє клієнтам інвестувати заощаджені кошти у виробництво та розширювати бізнес.

Грамотне проєктування та підбір холодильного обладнання

Ефективність усієї системи закладається на етапі проєктування та підбору холодильного обладнання. Ключовий фактор успіху — підібрати саме обладнання, що точно відповідає завданням бізнесу. Важливість підбору полягає в тому, щоб холодильне обладнання працювало у найбільш ефективному штатному режимі роботи.

Важливо пам’ятати, що найскладніше і найдорожче — виправити помилку, що була допущена на ранніх стадіях планування. Тому вибір обладнання на етапі проєктування є ключовим етапом, що забезпечить подальшу ефективну експлуатацію системи холодопостачання.

Обґрунтовані інвестиції в холодильне обладнання на етапі проєктування та купівлі забезпечують економію подальших експлуатаційних витрат.

Рекуперація та утилізація тепла від холодильного обладнання

Можливості, що дедалі активніше освоюються в Україні, — рекуперація та утилізація тепла від холодильного обладнання. Тепло, що виділяється у процесі роботи всієї системи холодопостачання, використовується для нагрівання води, господарських потреб (ГВП) та опалення приміщень.

Професійний сервіс холодильного обладнання

Крім грамотної поточної експлуатації холодильного обладнання економію витрат забезпечує його професійне обслуговування. Виконання сервісних регламентних робіт дозволяє підтримувати технологічні параметри холодильного обладнання у заданих межах, що забезпечує дотримання поточних експлуатаційних витрат у межах норми.

Компанія RalcoTechnic, спираючись на свою експертність, гарантує професійний гарантійний та післягарантійний сервіс холодильного обладнання.