Портфоліо

Проекти
1
/

Довіра і рекомендації – наша найцінніша вигода

Наша компанія реалізувала понад 500 проєктів для підприємств по всій Україні, які довірили нам проєктувати, комплектувати, встановлювати, запускати в експлуатацію та обслуговувати свої системи холодопостачання. Понад чотири сотні холодильних агрегатів перебувають на віддаленому моніторингу та обслуговуються нами за першого ж сигналу.

Пишаємося сучасним інжинірингом і чесною роботою

Комплексний інженерний підхід до вирішення нестандартних завдань із впровадженням інноваційних рішень без роздутих проєктних специфікацій – це те, за що нас рекомендують і цінують наші клієнти.

Понад 400 реалізованих проєктів

Один із пріоритетів нашої компанії – якісний, грамотний монтаж холодильної техніки. Неправильна збірка холодильної системи не тільки знижує якість її роботи, а й може призвести до непоправних поломок і заміни дорогих деталей. Компанія Ралко Технік має багаторічний досвід у сфері монтажу холодильного обладнання, що відображено в розділі портфоліо.

Оптимізація витрат на холодильне обладнання

Ми не роздуваємо проєкт заради продажів. За наявності у клієнта працездатного обладнання ми включаємо його в проєктовану схему, заощадивши замовнику чималі гроші. Наша мета – безпечна, ефективна й економічна система холодопостачання, щоб кожен вкладений долар працював на вас 24 години на добу.