Холодильне обладнання для фруктосховищ та тваринницьких ферм

Інжиніринг

Інженери-конструктори використовують найновіше програмне забезпечення, тому ми гарантуємо максимально ефективний проект холодильної системи. Ваші інвестиції працюватимуть на вас.

Монтаж

Наші монтажні бригади оснащені сучасним інструментом, транспортом та комплектуючими для встановлення торговельного холодильного обладнання точно вчасно.

Запуск та налагодження

Усі пуско-налагоджувальні роботи виконуються сертифікованими фахівцями, які регулярно стажуються на заводах виробників агрегатів і комплектуючих до них.

Сервіс

Віддалений моніторинг роботи холодильних агрегатів дозволяє виявити неполадки та відхилення від норми навіть раніше технічної служби супермаркету. Мобільна сервісна служба виїжджає на об'єкт у режимі 24/7.

Холодильні камери для овочів та фруктів

Холод в агробізнесі – збереження врожаю, безпека продукції та збільшення прибутку

Бездоганно спроєктована та розрахована система холодопостачання агрокомплексу – це харчова безпека плодоовочевої та м’ясо-молочної продукції, збереження врожаю та реальне збільшення рентабельності фермерського господарства.

Фахово підготовлений проєкт холодильної камери для зберігання моркви, яблук, ягід та інших овочів з підтриманням оптимального кліматичного режиму скорочує кількість зіпсованої продукції. Холодильні камери для зберігання продуктів зводять до мінімуму всихання продуктів та зберігають початковий свіжий товарний вигляд.

 

Промисловий холод для агробізнесу «під ключ»

Впровадження інновацій – збільшення прибутку

Впровадивши вперше в Україні інноваційну бустерну транскритичну систему на природному та абсолютно безпечному вуглекислому газі, ми скоротили енерговитрати на об’єкті замовника на 25%. Це пряме скорочення собівартості сільськогосподарської продукції та збільшення прибутку агропідприємства.

 

Серед реалізованих нами проєктів є як представники великого агробізнесу по всій Україні, так і невеликі приватні фермерські господарства. Овоче- і фруктосховища, як самостійна одиниця аграрного бізнесу, стали користуватися великою популярністю в нашій країні через невеликі інвестиції, швидку окупність і високу рентабельність.

 

Почніть покращення свого агробізнесу із консультації з нашим інженером

 

 

Телефонуйте нам на будь-якому етапі, будь то планування нового складу або сервісне обслуговування готового овочесховища.

 

Написати повідомлення
Надіслати