Холодильні камери із системою РГС

06.09.2022

Завдяки сприятливим кліматичним умовам та вигідному географічному положенню, Україна на сьогодні успішно розвиває агробізнес. Усього обробляється близько 32-ох мільйонів гектарів чорнозему — третина всіх орних земель Європи.
Щорічно на сільськогосподарських та фермерських підприємствах вирощується величезна кількість продовольства: плодоовочева, м’ясо-молочна, зернова продукція, соняшникова олія та ін. Україна входить до лідерів світового експорту зерна, горіхів, ріпаку, соняшникової олії та м’яса. Ягоди та фрукти вимагають правильних умов зберігання, це головний фактор для збереження їхнього товарного вигляду. Для правильного зберігання плодів необхідно створювати певні умови, саме такими є холодильні камери з регульованим газовим середовищем. Для прикладу можна навести таблицю з терміном зберігання плодів при використанні камери з РГС і без.

 Тип плоду     Стандартна камера      Регульоване газове середовище
     Яблуко         5 місяців      8 місяців
     Груша         2 ммісяца      5 місяців
     Виноград            3 місяца      6 місяців
     Персик      5 тижнів      10 тижнів
     Вишня      10 дні      32 дні
     Смородина       7 днів      42 дні
     Полуниця      5 днів      30 днів

Компанія Ралко Технік успішно реалізує проєкти в Україні та Європі з проєктування та будівництва холодильних камер РГС.

Регульоване газове середовище: принцип дії

Холодильні камери для фруктів різного виду відрізнятимуться в частині технічних параметрів через різні вимоги до умов зберігання. Досвідчений інженер знає, на що звертати увагу при проєктуванні об’єкта, тому ще на етапі первинного збору інформації виявляє таку інформацію:

Головне — необхідно знати, що овочі та фрукти дихають. Вони поглинають кисень та виділяють вуглекислий газ. Під час виділення кисню відбувається випаровування вологи, що впливає на зниження маси продукту. За допомогою спеціального обладнання цей процес можна регулювати, підтримуючи потрібну для плоду температуру. Наприклад, зберігання яблук в ргс передбачає умови, за яких проводитиметься газообмін зі збільшеним вмістом СО2 за певної температури. Для зниження вмісту кисню, його парціального тиску і підвищення концентрації СО2 необхідно, щоб середовище було замкненим. Тільки при цьому відбудеться уповільнення газообміну та збільшаться терміни зберігання. Холодильна камера РГС проєктується з урахуванням:

Теплоізоляція холодильної камери РГС передбачає використання спеціальних пінополіуретанових панелей певної товщини, а також дверей та термозавіс. Принцип їхнього спорудження нагадує конструктор, що значно прискорює процес монтажу, а також дає більше можливостей щодо вибору конфігурацій камер з РГС. Такі панелі монтуються на металевий каркас у короткий термін. Використовуючи досвід фахівців, можна спроєктувати та побудувати овочесховище на 5 тисяч тонн уже до початку збирання врожаю.

Газова камера для фруктів від Ралко Технік

Ми — професійна інжинірингова компанія, проєктуємо, будуємо, обслуговуємо системи холодопостачання для аграрного бізнесу з 2007 року. У портфоліо компанії — понад 400 реалізованих проєктів. Досвідчений інженер складе проєкт холодильної камери з регульованим газовим середовищем з оптимальним для вас набором холодильного обладнання та мінімальними капіталовкладеннями. Ми є прямими постачальниками холодильного обладнання від виробників ЄС та США, надаємо гарантію до 36-ти місяців, а також готові кредитувати вас на вигідних умовах. Спеціально для наших клієнтів підготовлено відеопрезентацію холодильної камери з РГС. Заповніть заявку на сайті, і наш інженер надасть вам вичерпну інформацію на всі питання.

Поділитися

Інші публікації