Ралко Технік - експерт з монтажу та обслуговування холодильних камер для овочів

31.08.2022

Якщо вам необхідно уповільнити процес дозрівання овочевої продукції після збирання, а також забезпечити тривале зберігання у промислових масштабах, то ми запропонуємо найкращі рішення для спеціального холодильного обладнання для овочів. У розроблених та реалізованих нашою компанією проєктах холодильних камер для овочів ми забезпечуємо підтримку потрібного температурного режиму та рівня вологості та, як результат, гарантуємо тривале збереження виду та якості плодів.

Холодильні камери для овочів: ми знаємо як правильно їх зберігати

Ми проєктуємо холодильні камери для найбільш популярних в Україні овочів, таких як: картопля, капуста, цибуля, буряк, морква, помідори, огірки, кабачки. І для їхнього тривалого зберігання ми створюємо різні умови. Наприклад, ми забезпечуємо зберігання капусти та буряків у промислових холодильних камерах для овочів, у яких є обмінний або активний тип вентиляції. При цьому буряк дуже чутливий до температури, й в таких проєктах “Ралко Технік” передбачає підтримку високого рівня вологості на постійній основі. До кожного виду картоплі наша компанія використовує свій підхід у зберіганні: насіннєву картоплю ми зберігаємо при +3, столову — до +5, а для картоплі, призначеної для перероблення (наприклад, виробництва фрі чи чипсів), ми підтримуємо температуру до +11. При створенні холодильних камер для зберігання помідорів “Ралко Технік” забезпечує в овочесховищах постійне оновлення повітря, оскільки дозрівання потребує великого об‘єму О2. А для часнику важливим показником є вологість, саме тому для подібних проєктів ми забезпечуємо підтримку її не вище 75%. Особливі умови зберігання наша компанія враховує при створенні камер для цибулі та моркви.

У нашому холодильному устаткуванні для зберігання популярних видів овочів в Україні ми забезпечуємо дотримання наступних умов:

 

Продукт Температура Вологість Термін зберігання
Картопля +3…+11 85-95 240 діб
Буряк 0…+1 90-95 90-150
Помідори 0…+14 90-95 150
Морква -1…+1 90-98 180-270
Огірки +7…+10 95 10-15
Кабачки 0…+4 85-90 до 60
Капуста -1…0 85-90 180-270

Пам’ятайте, без холодильних камер для зберігання овочів від Ралко Технік ви не зможете довго зберігати такі продукти в їхньому первісному вигляді, оскільки в природних умовах вони можуть зберігатися короткий час, і за наявності промислових обсягів ви ризикуєте втратити більшу частину врожаю. Охолодження, відповідна вологість та вентиляція – головні умови, які ми забезпечуємо для тривалого зберігання овочів, і кожен показник наша компанія дотримується та суворо підтримує на певному рівні для кожного типу продукту.

Якщо вам потрібна консультація щодо підбору холодильних камер для зберігання овочів, наші інженери дадуть відповіді на ваші запитання та зроблять необхідні прорахунки.

Яке холодильне обладнання потрібне для зберігання овочів?

Після того, як урожай зібраний, дуже важливо правильно його зберегти, а саме – підтримувати температуру та вологість на певному рівні на постійній основі. Для реалізації цього завдання ми використовуємо енергоефективні рішення, в яких поєднуємо оптимальну кількість часу, витраченого на проєктування і монтаж, та вкладених коштів, а також гарантуємо окупність за пару років. Камери для зберігання овочів, що ми для вас проєктуємо та монтуємо, – легкі, але міцні конструкції з холодильними камерами. “Ралко Технік” будує їх із каркасом або без, роблячи модульними, тому ми даємо можливість збільшувати площу складу у майбутньому.

Перший етап, з якого ми розпочинаємо співпрацю з нашими клієнтами, – проєктування холодильних камер для зберігання овочів. Наші інженери розраховують параметри для забезпечення рентабельності проєкту, що розробляється для вас, а також тривалої та надійної експлуатації об’єкта. Таким чином ви можете бути впевнені, що ваші капіталовкладення незабаром окупляться і надалі ви отримуватимете прибуток.

На етапі проєктування ми враховуємо:

Крім холодильної камери для зберігання овочів, ми приділяємо значну увагу системі вентиляції. Наша команда займається монтажем вентиляції припливно-витяжного типу, в умовах якої рекуперується тепло та виключаються енерговтрати. Завершальний етап нашої роботи – налаштування та запуск обладнання в роботу, але на цьому наша співпраця не припиняється. Завдяки системі віддаленого відстеження наша команда постійно контролює роботу обладнання, і у разі несправностей сервісний департамент “Ралко Технік” вчасно відреагує та розв’яже проблему.

 

Якщо ви хочете замовити розрахунок майбутнього проєкту або у вас є питання щодо інжинірингу та монтажу, звертайтесь до нас за консультацією.

Холодильні установки для зберігання овочів від “Ралко Технік”

Якщо вам потрібні холодильні камери для зберігання овочів і ви в пошуку оптимального рішення, звертайтесь до нашої команди професіоналів. Ми виконаємо проєкт будь-якої складності “під ключ” у найкращому вигляді. Довірте нам усі етапи роботи, не хвилюючись ні про що, а займаючись бізнесом, поки ми займаємось технічною частиною.

Чому варто звернутися до “Ралко Технік”?

Ми гарантуємо вам високу якість обладнання, що його ми монтуємо, а також надаємо гарантію 36 місяців. Крім того, ми пропонуємо ремонтні роботи в рамках гарантії, після її закінчення або просто на вимогу. Довірте нам безпеку вашої продукції — обирайте “Ралко Технік”!

Поделиться

Інші холодильні камери