Зберігання моркви в холодильних камерах від Ralco Technic

31.08.2022

Хоча морква і невибагливий коренеплід, та щоб якнайдовше зберегти її свіжість при тривалому зберіганні на промислових складах, ми забезпечуємо дотримання необхідних умов. Одночасно підтримуємо показники температури та вологості строго на певному рівні. Із таким завданням можуть впоратися тільки професійні холодильні камери для моркви, які наша компанія змонтує та налаштує на ваш запит.

Холодильні камери для зберігання моркви: рішення для вас від Технік

Помилково вважати, що всі коренеплоди пропонуємо зберігати в однакових умовах. Наприклад, у проєктах нашої компанії ми обов’язково враховуємо, що картопля, на відміну від моркви, боїться холоду. За температури нижче +1 крохмаль починає перетворюватися на цукор, а при подальшому підвищенні температури коренеплід починає псуватися. У проєктах для буряків Ралко Технік забезпечує їхнє зберігання на картоплі, яка віддає коренеплоду частину своєї вологи. Також буряки зберігаються у вологому піску в умовах підвалу або в поліетиленових мішках. Щодо моркви, то ми суворо дотримуємося певних правил, а саме:

У нашому холодильному устаткуванні ми дотримуємося всіх основних показників для правильного зберігання моркви:

 

Температура Вологість Термін зберігання
-0.5°С…+0.5°С 90% – 100% 30-270 діб

Якщо температура збільшиться до +5, термін зберігання стає меншим на кілька тижнів. Для того, щоб цього не сталося, і ви були впевнені, що продукція зберігається належним чином, зверніться до нас за консультацією.

Холодильні камери для моркви — спроєктує Ралко Технік

Холодильну камеру для зберігання моркви ми налаштовуємо так, щоб охолодження коренеплодів відбувалося поступово. У своїх проєктах Ралко Технік не допускає утворення інею та шокової заморозки для моркви. Обладнання працює в режимі постійної вентиляції і, завдяки такому обдуву, повітря циркулює навіть у найдальших кутах складу. Холодильні камери наша компанія налаштовує для автоматичного підтримання усіх умов зберігання. Кожен елемент ми підбираємо згідно з поставленим завданням і забезпечуємо при цьому стабільну температуру. Ми працюємо з надійними та перевіреними часом європейськими постачальниками, такими як Alco Controls та Danfoss. Їхнє високоякісне обладнання відмінно продемонструвало себе під час експлуатації і дозволяє підтримувати показники на належному рівні, а також миттєво отримувати сигнали про неполадки.

Ми в Ралко Технік застосовуємо наші знання та найкращі інноваційні практики для забезпечення правильного та довготривалого зберігання продуктів. Щоб побудувати холодильну камеру для зберігання моркви, наші фахівці врахують всі нюанси, необхідні для дотримання потрібних умов для цього продукту. Ми підберемо для вас оптимальний спосіб зберігання та виконаємо всі етапи – від проєктування та монтажу до налаштування та технічного обслуговування.

Чому варто довірити монтаж холодильних камер для зберігання моркви нашій команді професіоналів?

Якщо у вас є питання щодо монтажу та обслуговування холодильного обладнання, звертайтеся до нас за консультацією.

Зберігання моркви в холодильних камерах – оптимальні рішення

Наша компанія пишається власним інженерно-проєктним відділенням, співпрацею з визнаними у всьому світі постачальниками холодильного обладнання та висококваліфікованою сервісною службою, адже всі ці складові дозволяють виконувати проєкти “під ключ”. Ми беремо на себе всі етапи, включаючи:

Замовте розрахунок проєкту вже сьогодні, і ми запропонуємо вам найкраще рішення!

Поделиться

Інші холодильні камери