Холодильні камери для равликів

06.09.2022

Камери для зберігання равликів — успішний бізнес

Кількість компаній, які постачають до Європейського Союзу равликів, вирощених в Україні, зростає з кожним роком. Державна статистика показує, що за 2 роки таке зростання становило понад 200%, а сумарно за останні 9 місяців експорт склав понад 350 тонн. Безумовно, основною вимогою до виробників є правильна технологія вирощування, зберігання, транспортування продукції, що впливає на її якість та вартість. Щоб зберегти свіжість продукту, смаку, цінних властивостей, на фермі необхідний монтаж холодильних камер для равликів, система клімат контролю та вентиляції. Така комбінація дозволить бездоганно дотримуватися технології зберігання равликів у холодильних камерах, і клієнти завжди будуть отримувати продукт високої якості. Обсяги виробництва можуть змінюватись від сотні кілограмів до 50-ти тонн продукту на рік, саме тому правильний та професійний розрахунок параметрів холодильного обладнання забезпечує довготривале та якісне зберігання. Компанія РалкоТехнік гарантує дотримання технології, оскільки наші фахівці пройшли навчання з вирощування равликів на спеціалізованих фермах України та Польщі. Важливо враховувати безліч параметрів, включаючи:

Неправильні розрахунки призводять до накопичення запахів, утворення конденсату, розвитку мікробів, псування продукту. Для постачання клієнтам, равлики можуть бути свіжими, замороженими або вже підготовленими для використання в кулінарії.

Холодильні камери для зберігання равликів — як вибрати?

У кожному випадку холодильна камера для зберігання равликів повинна мати індивідуальний розрахунок, тільки тоді інвестиції в холодильне обладнання для зберігання равликів працюватимуть на вас. Безумовно, можна використовувати готові рішення, але варто зазначити, що грамотний фахівець нашої компанії при розрахунках обов’язково зважає на:

А також застосовує нові системи та алгоритми розрахунку, спеціалізовані теплообмінні матеріали. Підприємці, які тільки починають цей бізнес, намагаються заощадити і закуповують вживане обладнання, а в результаті зазнають збитків.
Холодильне обладнання для зберігання равликів підбирається з урахуванням типу конструкції. Це можуть бути: металокаркасна конструкція, яка швидко зводиться; капітальна будова з каменю або цегли; готовий склад. Усередині таких приміщень спеціалістами РалкоТехнік і виконується монтаж холодильних камер для равликів. Середньотемпературні камери розраховані на температурний режим, який найкраще підходить для збереження равлика в стані анабіозу. Термін зберігання може становити до шести місяців з урахуванням дотримання технології. Другий тип — це низькотемпературні камери заморозки, в яких підтримується -15 градусів, що дозволяє збільшити термін зберігання до 12-ти місяців. Продукт зберігається у спеціалізованій тарі. Як теплоізоляційний матеріал, використовується пінополіуретановий утеплювач (ППУ) різної товщини від 80-ти до 100 мм, в залежності від типу камери для зберігання равликів. Для підтримки оптимального середовища при складанні камери особлива увага приділяється герметизації стін та дверей, які також мають відповідний ступінь ізоляції.

Переваги холодильних систем для зберігання равликів від Ralco Technic

Професійний інжиніринг, проєктування та будівництво складних об’єктів, постійне зростання з 2007 року та понад 500 реалізованих проєктів в Україні, Польщі, Німеччині, Азербайджані, Ісландії, Словаччині заслуговують на довіру. Холодильні камери для равликів проєктуються з урахуванням технологічних процесів, а пряме постачання комплектуючих від виробників холодильного, вентиляційного та стелажного обладнання забезпечує кращу ціну. Ми виконуємо роботи в найкоротші терміни: в середньому від замовлення проєкту до монтажу потрібно 3-4 тижні. Система віддаленого моніторингу та диспетчеризації #RalControl забезпечує цілодобове спостереження за параметрами роботи камери для зберігання равликів, тому ваша продукція та інвестиції завжди під надійним захистом.

RalcoTechnic

Поділитися

Інші публікації