Проектуємо надійні та економічні системи охолодження та холодопостачання для бізнесу

31.08.2022

Проєктування систем охолодження та холодопостачання

Компанія Ралко Технік здійснює проєктування систем холодопостачання з 2007 року. Вся робота з проєкту проводиться інженерами з урахуванням технічного завдання клієнта, а також згідно з нормами та правилами виробника обладнання. Наша компанія, маючи понад 13 років досвіду у проєктуванні холодильного обладнання, як в Україні, так і за кордоном, готова виконувати найоб’ємніші та найскладніші проєкти.

Що включає процес проєктування холодильного обладнання

Якщо ви пов’язані зі сферою зберігання фруктів, промисловості чи торгівлі, то розумієте, наскільки важливо виконати весь спектр робіт із грамотного та професійного встановлення обладнання. Адже будь-яка система холодопостачання – це комплекс з різними варіаціями агрегатів та комплектуючих. І багато в чому її продуктивність залежить від якості виконаання проектних робіт.

Правильно спроєктована система холодопостачання дозволить:

Кому підійдуть послуги Ралко Технік

Компанія Ralco Technic виконає проєктування холодильних систем, компонентів для:

Процес проєктування та монтажу холодильного обладнання складається з кількох етапів:

  1. Вивчення технічного завдання клієнта, специфікацій обладнання та створення проєкту.

  2. Інженерних та монтажних робіт відповідно до затвердженого проєкту.

Фахівці Ралко Технік проведуть розрахунок та підбір холодильного обладнання з урахуванням вимог замовника. Ми завжди підбираємо найбільш оптимальний варіант, щоб досягти балансу між початковими та наступними витратами на сервіс. Складений план проєкту також містить вимоги та норми, що стосуються підрахунку матеріалів та інших деталей. Наші інженерні рішення приймаються з урахуванням особливостей обладнання найкращих світових виробників.

проектирование холодильного оборудования


  Залежно від обраного типу проєкту ми виконуємо для вас:

      – підбір основного обладнання та компонентів;


      – створення принципової та монтажної гідравлічної схеми;


      – створення принципової та монтажної електричної схеми;

    – схеми відведення конденсату.

Розрахунок системи холодопостачання для приватних будинків від Ralco Technic

Фахівці Ралко Технік проводять розрахунок системи холодопостачання для приватних будинків. Складність роботи над приватним житлом мало чим поступається плануванню роботи над промисловим об’єктом. Принцип роботи один – точний розрахунок, грамотний підбір обладнання та його параметрів.

За бажанням замовника ми виготовимо 3D-візуалізацію схеми холодопостачання для промислового, торгового, приватного підприємства чи будинку.

расчет и подбор холодильного оборудования

Чому вигідно працювати з Ралком Технік

Ми надаємо повний комплекс послуг: від проєктування обладнання до сервісного обслуговування. Нашим клієнтам доступні такі послуги:

Щоб замовити послугу проєктування холодильного обладнання, ви можете звернутися до менеджерів фірми за контактними телефонами або заповнити форму для отримання консультації. Звертайтеся, наші фахівці проконсультують вас з усіх питань.

Поділитися

Інші послуги

Написати повідомлення
Надіслати