Промисловий холод для виробництва та лабораторій

Інжиніринг

Інженери-конструктори використовують найновіше програмне забезпечення, тому ми гарантуємо максимально ефективний проект холодильної системи. Ваші інвестиції працюватимуть на вас.

Монтаж

Наші монтажні бригади оснащені сучасним інструментом, транспортом та комплектуючими для встановлення торговельного холодильного обладнання точно вчасно.

Запуск та налагодження

Усі пуско-налагоджувальні роботи виконуються сертифікованими фахівцями, які регулярно стажуються на заводах виробників агрегатів і комплектуючих до них.

Сервіс

Віддалений моніторинг роботи холодильних агрегатів дозволяє виявити неполадки та відхилення від норми навіть раніше технічної служби супермаркету. Мобільна сервісна служба виїжджає на об'єкт у режимі 24/7.

Проекти

 

Холодильні камери для виробництва та промислових підприємств

Суворе дотримання норм ДСТУ (ГОСТу), вимог МНС та інших галузевих нормативних документів під час експлуатації складного холодильного обладнання на промислових підприємствах – запорука техногенної безпеки та безаварійної роботи підприємства чи лабораторії.

Грамотно спроєктована система холодопостачання та правильно розрахована потужність агрегатів – головні умови економічного ефекту та відсутності збитків. Для правильного підбору холодильного обладнання наші інженери опрацьовують багато факторів:

 

Ми створюємо оптимальну, для вашого технологічного або науково-дослідного процесу, систему промислового холодопостачання та допомагаємо вам уникнути покупки дорогого непотрібного обладнання.

Холод для лабораторій та промисловості «під ключ»

 

Інновації у промисловому холоді – економія до 40% на електроенергії

Впровадивши вперше в Україні транскритичну бустерну систему на вуглекислому газі, як на безпечному холодоагенті, ми досягли економії на енергоресурсах 15-25%. На деяких об’єктах цей показник сягнув 40%.
Використання CO2 у промисловому холодильному обладнанні в найближчому майбутньому стане обов’язковим і ми як ніхто інший маємо найкращий досвід у проєктуванні, постачанні та монтажі подібних інноваційних енергоефективних холодильних агрегатів.

Почніть із дзвінка та консультації з інженером

Телефонуйте нам на будь-якому етапі: чи то інвестиційний проєкт розвитку підприємства, чи фінальний монтаж та запуск обладнання в експлуатацію.

Написати повідомлення
Надіслати