RalControl моніторинг холодильного обладнання

31.08.2022

Для чого потрібен моніторинг холодильного обладнання

Дистанційний моніторинг роботи холодильного обладнання, послуга Контроль-24 – це сучасний метод контролю технічного стану та робочих параметрів. Кваліфіковані фахівці компанії Ралко Технік збирають та аналізують усі необхідні дані про роботу обладнання, не виїжджаючи на об’єкт. Послуга налаштування системи моніторингу допоможе запобігти фінансовим втратам, які виникають внаслідок порушення працездатності холодильних камер та подальшого псування продукції.
Наша організація вирізняється серед своїх конкурентів рядом переваг:

Сервісна служба працює цілодобово без перерв та вихідних.


“EPoCA” – Професійне рішення для віддаленого керування холодильними установками та харчовим обладнанням
epoca.jpg

EPoCA – це система дистанційного моніторингу, заснована на хмарній платформі, що відповідає потребам сектора зберігання та приготування їжі, від холодильних установок до харчового обладнання.
Все, що потрібно – це просте локальне інтернет-з’єднання Wi-Fi, що дозволяє контролерам EVCO за допомогою модулів EVlink Wi-Fi підключатися до хмарної системи, яка дозволяє віддалено керувати обладнанням з ПК, планшета або смартфона.

evif25twx — копия.jpgevlink_wifi.jpg
Адаптивний дизайн і графічний інтерфейс, створений для забезпечення приємної взаємодії з користувачем, роблять EPoCA готовим до використання рішенням для доступних операцій моніторингу навіть для користувачів початкового рівня, пропонуючи при цьому всі типові функції професійних платформ.
Завдяки відповідним заходам захисту для доступу та даних система дозволяє одному або декільком активованим користувачам віддалено працювати на пристрої, налаштовувати його параметри, переглядати дані HACCP (також у графічній формі) та завантажувати записи у найбільш популярних форматах, таких як XLSX, CSV та PDF. Функції, які відіграють ключову роль, включають попередження про тривогу, що автоматично надсилаються системою на обрані адреси електронної пошти.

Професійні послуги від фахівців Ралко Технік

Послуга моніторингу Контроль-24 роботи холодильного обладнання не є єдиною послугою, що надається компанією. Для своїх клієнтів компанія Ралко Технік пропонує ширший спектр послуг:

Одна з переваг компанії Ралко Технік – можливість розпочати роботу на будь-якому етапі виконання проєкту. Тим не менш, ми рекомендуємо замовляти розробку та встановлення систем у наших фахівців, які мають офіційні сертифікати якості на виконання конкретного виду робіт.
Для отримання консультації та додаткової інформації звертайтеся за вказаним номером телефону або за допомогою форми зворотного зв’язку.

Поділитися

Інші послуги

Написати повідомлення
Надіслати