Забезпечимо надійну та ефективну роботу холодильного обладнання 24/7

31.08.2022

 

Сервісне обслуговування холодильного обладнання

Планове технічне обслуговування холодильного обладнання покликане не лише продовжити термін служби агрегатів, а й зменшити енерговитрати. Основне завдання планового сервісного обслуговування промислового холоду – зниження кількості аварійних відключень та зменшення споживання електроенергії.

 

Комплексне обслуговування холодильного обладнання

Техобслуговування промислових холодильних та морозильних систем має проводитися комплексно з грамотним інженерним аналізом усіх параметрів роботи обладнання. В іншому випадку спонтанний сервіс перетворюється на безнадійне та нескінченне «латання дірок» з викачуванням із клієнта грошей.
Компанія «Ралко Технік» спеціалізується на проектуванні та комплексному сервісному обслуговуванні промислового холодильного обладнання будь-яких масштабів – від продуктового магазину та АЗС до великого харчопереробного комбінату. Наявність власного проектно-інженерного відділу та тісне партнерство з європейськими та американськими постачальниками оригінальних комплектуючих дозволяє моментально усувати навіть найскладніші проблеми, вдаючись до нестандартних рішень.
Планове сервісне обслуговування торгово-виробничого холодильного обладнання включає:

– діагностику та візуальний огляд;
– заміну розхідників та зношених деталей;
– усунення дефектів та налагодження режимів роботи.

Установка спеціального обладнання для дистанційного моніторингу режимів експлуатації холодильних агрегатів, дає можливість оперативно виявити і усунути збій, що з’явився.

 

Віддалений моніторинг та цілодобовий сервіс торговельного холодильного обладнання

Сервісна служба компанії “Ралко Технік” впровадила системи віддаленого моніторингу на 178 об’єктах по всій Україні. Кожен з більш ніж півтисячі холодильних агрегатів наших клієнтів знаходиться під ретельним контролем і в автоматичному режимі 24 години на добу, сім днів на тиждень при виході параметрів роботи з допустимого діапазону сигналізує нам про проблему.
Віддалений моніторинг та сервіс 24/7 – це пряма вигода для власника холодильного обладнання.

 

Вартість комплексного обслуговування холодильного обладнання

Повний сервіс холодильного обладнання для магазинів включає не тільки виїзд майстра на об’єкт для діагностики та усунення проблеми. Планове техобслуговування – це частина комплексу послуг з обслуговування систем холодопостачання, який включає:

Почати або підключитися до реалізації проекту та техобслуговування ми можемо на будь-якому етапі. Прейскурант цін на обслуговування холодильного обладнання та обладнання не найдешевший, але досить чесний – без зайвих націнок і з реальною гарантією якості. Вартість обслуговування холодильного обладнання залежить від масштабів та спеціалізації об’єкта. Наша мета не продати послуги, а забезпечити бездоганну роботу вашого холодильного обладнання, і щоб кожен вкладений долар працював на вас 24 години на добу.

Поділитися

Інші послуги

Написати повідомлення
Надіслати