Професійний монтаж холодильного обладнання

31.08.2022

Компанія Ралко Технік здійснює монтаж холодильного обладнання з 2007 року. У нашому штаті працють 10 бригад, які успішно виконали понад 365 проєктів.

Якщо ваша діяльність пов’язана з промисловою та торговельною сферами, то ви знаєте, що холодильне обладнання – це неодмінна умова чіткої та налагодженої роботі. Звертайтесь до нас, і ми допоможемо встановити будь-який комплекс пристроїв та агрегатів для зберігання, охолодження та заморожування продукції:

 

До кожного проєкту ми підбираємо індивідуальні рішення та виконуємо комплекс певних послуг. Ми розуміємо особливості конкретного обладнання від різних виробників і враховуємо їх при монтажі. Ми працюємо, щоб ваша техніка функціонувала стабільно та безвідмовно.

установка холодильного оборудования

Для нас має велике значення кожен клієнт. Тому монтажем промислового холодильного обладнання нашої компанії займаються лише кваліфіковані фахівці. Ми прискіпливо підбираємо персонал до сервісних бригад, оскільки від його кваліфікації залежить швидкість та якість виконаних робіт. Ми чітко це розуміємо та враховуємо.
Ви наш клієнт! Якщо…

Якщо сфера вашої діяльності пов’язана з аграрним бізнесом, харчовою промисловістю, ритейлом, якщо у вас промислове підприємство чи сфера HoReCa – ви наш клієнт!

 

Замовте послугу монтажу у спеціалістів Ралко Технік — і ви гарантовано мінімізуєте ризики виходу з ладу холодильних агрегатів та зможете уникнути поломки чи помилки під час їх встановлення. Обладнання буде встановлено нашою бригадою на чолі з інженером-конструктором за всіма правилами та з урахуванням подальшого доступу для його обслуговування.

 

Скільки коштує “монтаж промислового холодильного обладнання”?

Вартість монтажу холодильного обладнання компанії Ралко Технік починається від 1000 грн. Сума залежить від:

 

 

Точний прайс на монтаж холодильного обладнання ви отримаєте, коли ми ознайомимося з усім спектром робіт.

 

Співпрацювати з Ралко Технік вигідно!

 

Переваги співпраці з Ралко Технік!

Досвід роботи фахівців із встановлення холодильного обладнання Ралко Технік відомий не лише в Україні, а й за кордоном. Ми потрібні, нам довіряють, нас радять. І ось чому.

 

 

Монтаж холодильного обладнання за всіма правилами

Компанія Ралко Технік керується чіткими правилами та вимогами до монтажу:

 

 

Наші бригади виїжджають безпосередньо до вас на місце — на заводи, фабрики, цехи, магазини, ресторани, склади і т.д. Основна територія, де наша компанія потребує встановлення холодильного обладнання — Україна. Хоча ми із 2019 року успішно практикуємо виїзні роботи за кордон.

 

Бронюйте установку, монтаж холодильного обладнання в компанії Ралко Технік! Переконайтеся у нашому професіоналізмі!

 

Поділитися

Інші послуги

Написати повідомлення
Надіслати