Реалізуємо комплексні проєкти холодопостачання та охолодження для бізнесу

31.08.2022

 

Надаємо комплексні послуги у сфері холодопостачання та охолодження: від проєктування до сервісного обслуговування

Компанія «Ралко Технік» – визнаний лідер на ринку України у сфері холодопостачання та охолодження. Ми реалізуємо комплексні проєкти для бізнесу та промисловості, торгових, аграрних, харчових та промислових підприємств. Понад півтисячі одиниць холодильного обладнання на 178 великих об’єктах знаходяться під нашим віддаленим моніторингом у рамках послуги комплексного сервісного обслуговування.

Від невеликого магазину біля будинку до агропромислового холдингу

Серед понад 400 реалізованих успішних проєктів: харчопереробні та аграрні підприємства, АЗС, невеликі продуктові магазини та гіпермаркети, а також промислові об’єкти та лабораторії, технологічний процес яких нерозривно пов’язаний із холодильним обладнанням.

Впровадження сучасних технологій, таких як транскритична бустерна система на екологічно безпечному холодоагенті CO2, віддалений моніторинг роботи холодильних агрегатів та інші інновації, у поєднанні з грамотним інженерним підходом до вирішення нестандартних і навіть типових завдань, дозволяє нашим клієнтам досягати до 25% економії на енергоресурсах. При цьому відчутно збільшується міжсервісний період та термін експлуатації холодильного обладнання.

Грамотний підбір холодильного обладнання для фруктів чи овочів допоможе не лише скоротити витрати на електроенергію, а й забезпечити конкурентну перевагу готової продукції, а також її безпеку та привабливий товарний вигляд. Це безпосередній шлях зростання бізнесу, незалежно від того чи це харчове виробництво, чи фермерське господарство або ритейл.

Комплексний підхід у холодильному устаткуванні – від проєкту до монтажу та сервісу

Власний інженерно-проєктний відділ, наявність прямих дилерських каналів постачання лише європейського та американського холодильного обладнання, а також професійна сервісна служба дозволяють нам надавати комплексні послуги «під ключ».

Такий комплекс послуг складається з проєктування, постачання обладнання, монтажу та сервісного обслуговування. Не менш затребуваною послугою є автоматизація та модернізація наявного промислового холодильного обладнання.

Приєднуємося до роботи на будь-якому етапі

Незважаючи на можливість комплексного підходу, ми можемо включатись у роботу над об’єктом на будь-якому етапі. Це може бути як відсутність відповідної кваліфікації монтажної бригади, так і нездатність обраного постачальника холодильного обладнання забезпечити процес інженерного проєктування. Ремонт та сервісне обслуговування, автоматизація та модернізація – всі ці завдання також успішно вирішуються в компанії «Ралко Технік».

Поділитися

Інші послуги

Написати повідомлення
Надіслати