Chillventa 2022

22.10.2022
На минулому тижні завершилась одна за найкрутіших подій на міжнародній арені – виставка #Chillventa 2022
Цього року наша компанія в партнерстві з компанією RMC представляла комплексні рішення для різноманітних галузей. Основна увага була приділена обладнанню для ритейлерів, з якими ми активно співпрацюємо в Україні та Європі. Саме тому було представлено два агрегати які ми доволі активно монтуємо торгівельних мережах наших клієнтів. Це мінібустер на СО2 який ми монтували для магазинів METRO, та комресорно-конденсаторний агрегат в закритому корпусі який монтується в мінімаркетах. Для відвідувачів в перш за все був цікавий наш досвід проєктування систем та їх сервісного обслуговування, яким ми залюбки ділилися.
Наша команда була вже дійсно міжнародною, на івенті були присутні співробітники Українського, Польського та Німецького офісів, представники сервісної служби, інженери-конструктори, яким насамперед було цікаво знайомитись з новинками ринку, щоб надалі проваджувати їх для наших клієнтів.
Хочемо подякувати всім наших гостям та партнерам які прийняли запрошення, та підтримували нас.
P.S. Коли ми кажемо нашим клієнтам, що ми найкрутіша амбіційна, інноваційна компанія України у сфері коммерційного холоду ми не лукавимо 😏

Поділитися

Інші публікації