Холодильні камери для цибулі

31.08.2022

Компанія Ралко Технік проєктує сховища для цибулі, впроваджуючи енергоефективне рішення та використовуючи високоякісні комплектуючі. Водночас для забезпечення правильного довгострокового зберігання цибулі ми враховуємо її сорт, а також показники, які слід підтримувати. Найкращим рішенням для складів для зберігання цибулі стане використання спеціального холодильного обладнання, монтажем та обслуговуванням якого займається наша компанія.

Холодильні камери для зберігання цибулі: рішення для вас від Ралко Технік

Наші холодильні камери створені для правильного промислового зберігання ріпчастої цибулі.

 

Температура Вологість Вологість
-2…0 °C 65% – 75% 30 – 240 діб

У сховищі для цибулі від Ралко Технік ми забезпечуємо найкращі умови для тривалого зберігання цього продукту:

У наших проєктах холодильних складів ми можемо запропонувати вам рішення щодо зберігання цибулі такими способами:
– навалом: з висотою насипу від 2-х до 4-х метрів;
– у контейнерах/ящиках: у ящиках до 30-ти кг, які ставляться на піддони.

Якщо ви шукаєте енергоефективні розробки та потребуєте холодильні камери для зберігання цибулі, ми пропонуємо розпочати нашу співпрацю з отримання попереднього розрахунку вартості холодильної камери та надання нашої професійної консультації.

Обладнання для сховища для цибулі

Наша компанія візьме на себе проєктування сховища для цибулі, включаючи камери для охолодження та вентиляції. Кожна камера укомплектована для забезпечення автоматизованої підтримки потрібних умов: соленоїдними та терморегулюючими вентилями, фреоновими фільтрами, щитами керування та оглядовим склом. Для проєктування приміщення ми використовуємо комплектуючі від перевірених виробників Alco Control, Danfoss, Eliwell. На щитах управління ми встановлюємо системи віддаленого стеження, завдяки яким оператори моніторять роботу обладнання 24/7, контролюють налаштування та можуть вчасно виявити неполадки. Кращі компетентні інженери нашої компанії змонтують камери з охолоджувачами повітря кубічного типу, в яких повітря буде охолоджуватися рівномірно по всьому периметру складу. Завдяки цьому цибуля може зберігатися довго без пошкодження овочів, та з підтримкою всіх показників на належному рівні.

Багаторічний досвід та можливість вирішувати навіть найскладніші завдання дозволяють команді професіоналів Ралко Технік знаходити найефективніші варіанти для кожного клієнта. Якщо вам необхідно побудувати склад для зберігання цибулі, наші інженери проконсультують вас щодо оптимального способу зберігання, а також забезпечать якісний монтаж та обслуговування.

Ралко Технік змонтує камеру для зберігання цибулі в готовому приміщенні або окремо, згідно з усіма параметрами та технічними вимогами від початку проєктування до налаштування та запуску. Залежно від запиту, ми збудуємо склад із плит спіненого пінополіуретану з металевим покриттям з двох сторін. Подібну конструкцію ще називають “сендвіч ППУ”.

Чому нам варто довірити проєктування холодильних складів для зберігання цибулі

Ми використовуємо лише якісні комплектуючі зі США та Європи, і даємо гарантію на 36 місяців, щоб ви не хвилювалися про технічні нюанси та були впевнені, що за потреби ми надамо сервісне обслуговування та ремонт у найкоротші терміни.

Ми використовуємо лише якісні комплектуючі зі США та Європи, і даємо гарантію на 36 місяців, щоб ви не хвилювалися про технічні нюанси та були впевнені, що за потреби ми надамо сервісне обслуговування та ремонт у найкоротші терміни.

 

Сервісне обслуговування холодильних камер для зберігання цибулі

Наші комплектуючі вирізняються високою якістю, а роботи фахівці проводять максимально акуратно, з дотриманням усіх технічних вимог. Але трапляються випадки, коли техніка виходить з ладу, і реакція має бути негайною, щоб продукти не зіпсувалися і не втратили товарного вигляду. Ми маємо власні мобільні бригади інженерів, автопарк автомобілів, обладнаних датчиком GPS, тому ви можете бути впевнені, що ми відреагуємо на ваш запит швидко, а наші професіонали ліквідують будь-яку поломку за короткий термін. Звертайтеся до Ралко Технік вже сьогодні та довірте нам зберігання ваших продуктів!

Поделиться

Інші холодильні камери