Ремонт чилера

06.09.2022

 Чилер — головна функціональна частина центральної системи охолодження або кондиціювання. Тому його технічна надійність визначає працездатність усієї системи.

У забезпеченні роботи чилера важливе місце займає регулярне технічне обслуговування та профілактика, які дозволяють підтримувати штатну працездатність обладнання протягом тривалого часу, економити кошти на позапланових ремонтах та уникати втрат під час аварійних простоїв. Але якщо вже трапилася серйозна поломка і справа дійшла до ремонту, то слід негайно звернутися в компанію Ralco Technic!

Основи влаштування та характерні поломки

Найпоширеніші два основні типи промислових чилерів:

Зважаючи на технічну складність обладнання, повний перелік його можливих поломок досить великий. 

Типові несправності, які потребують серйозного ремонту або повної заміни чилера:

А) По трубопровідній частині:

Б) По електромеханічній частині:

В) По електротехнічній та електронній частині:

Послуга з ремонту чилера

Послуга компанії Ралко Технік з ремонту холодильної машини включає:

Ремонт чиллера силами компанії Ralco Technic, зазвичай, включає такі етапи:

Можливі ризики та надійний шлях їх вирішення

Чиллер, хоча і працює на підставі тих же принципів, що і побутові машини, належить до холодильного обладнання промислового класу. Його несправності чи поломки можуть спричинити порушення виробничих чи робочих процесів підприємств, торгових, розважальних, складських або адміністративних комплексів. Загрози та ризики – вагомі. Тому його ремонт повинен проводитися не тільки якісно, а й максимально швидко.

Необхідну якість та швидкість ремонту промислового холодильного обладнання можуть забезпечити лише кваліфіковані майстри у складі злагодженої команди спеціалізованої ремонтно-сервісної компанії. Занадто велика відповідальність, щоб доручати ремонт чиллера випадковим майстрам «широкого профілю», «народним умільцям» або непрофільним сервісним компаніям, що «набили руку» на холодильній техніці побутового класу.

Компанія Ralco Technic спеціалізується на ремонті холодильного обладнання промислового класу. Ми:

Якщо ви дійсно переживаєте за безперервність та ритмічність роботи вашого підприємства чи установи, хочете забезпечити оперативний ремонт та тривалу безвідмовну роботу наявного холодильного обладнання, то життєвий досвід підкаже вам звернутися виключно до профільних ремонтників компанії Ralco Technic. У цьому випадку ваш успіх буде гарантовано!

Поділитися

Інші публікації