Холодильний склад – будова та будівництво

06.09.2022

Промислові холодильні склади – важлива ланка у ланцюгу забезпечення населення продуктами харчування. Це невід’ємна частина аграрного бізнесу та виробництва продуктів харчування, від якого безпосередньо залежить не тільки якість продукції, що виробляється та реалізується, а й фінансова стабільність цілої галузі. Далі ви дізнаєтеся, з чого складається і як побудувати промисловий холодильний склад для овочів, фруктів та іншої продукції.

фруктів та іншої продукції.

Конструкція холодильного складу являє собою термос, що складається з модульних сендвіч панелей – легких та міцних, що добре зберігають всередині приміщення холод і ефективно відбивають сонячну енергію зовні. Такі ж ізотермічні характеристики мають ворота та двері. Модульність таких систем дозволяє зібрати склад необхідного об’єму та підібрати для нього відповідне холодильне обладнання.


Існує три основні категорії холодильних складів:

Для останніх характерна наявність в одному середньотемпературному складському приміщенні окремих морозильних камер з низькотемпературним режимом зберігання.

Як побудувати і обладнати холодильний склад

холодильное оборудование складовЗавдяки сучасним технологіям та матеріалам, будівництво холодильних складів відбувається за лічені дні, а його експлуатація не потребує досконалої технічної підготовки персоналу та не несе в собі серйозних загроз безпеці.

Ефективність холодильного складу залежить не тільки від якості обладнання, що використовується, але і від характеристик самої споруди, а саме якою буде її теплоізоляція, герметизація та електрифікація.
Етапи будівництва холодильного складу:

холодильный склад

Холодильні склади оснащуються як статичним холодильним обладнанням, так і спліт-системами.

 

Встановлення обладнання для віддаленого моніторингу також є пріоритетним, оскільки воно дозволяє миттєво реагувати на поломки та відмови в холодильному устаткуванні і моментально усуваючи їх.

Будівництво промислового холодильного складу «під ключ»

Компанія “Ралко Технік” реалізувала понад сотню успішних проєктів холодильних складів по всій Україні. Маючи власний інженерно-проєктний відділ та сервісну службу, ми забезпечуємо повний цикл послуг – від проєктування та постачання обладнання до монтажу, запуску та подальшого сервісу. Ми стежимо за світовими інноваціями та впроваджуємо їх першими в країні.

До своїх проєктів ми включаємо лише якісне холодильне обладнання виробництва США та ЄС. Ми ведемо віддалений моніторинг наших об’єктів та реагуємо на поломки агрегатів раніше, ніж аварійну ситуацію виявив власник холодильного складу.

Хочете знати, скільки коштує побудувати холодильний склад? Звертайтеся за номером 0 800 309 009 і наші консультанти допоможуть вам підібрати оптимальний проєкт будівництва.

Поділитися

Інші публікації